E-RIDE.LV PIRKŠANAS NOSACĪJUMI


Ja Pircējs pasūta un pērk Interneta veikalā piedāvātās preces un izmanto citus SIA E-RIDE  pakalpojumus, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem piekrīt vispārīgajiem noteikumiem kā arī distances līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot. Jebkāda Noteikumu vai normatīvo aktu pārkāpuma gadījumā SIA E-RIDE ir tiesības nekavējoties atkāpties no līguma par pircēja veikto pirkumu un/vai liegt pircējam Interneta veikala lietošanu.

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA E-RIDE, vienotais reģ.Nr.40203294816 (turpmāk tekstā - e-ride.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. Tā kā e-ride.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. E-ride.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas ir iekļautas norādītajā preces cenā ja par to pie konkrētās preces ir veikt attiecīga atzīme. Ja šādas atzīmes nav, tad preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu, ar norēķinu karti mājas lapā e-ride.lv,  iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā e-ride.lv tirdzniecības punktā  Matīsa ielā 58, Rīga, LV-1009.

4. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu atsūtītīt instrukcijas, rēķinu-pavadzīmi u.c. nepieciešamos dokumentus.

5. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:

Visiem elektriskajiem skrejriteņiem un precēm virs 50 Eur bezmaksas – piegāde uz klienta norādīto adresi Latvijā..

Visiem pirkumiem bezmaksas saņemšana e-ride.lv veikalā Matīsa ielā 58, Rīga, LV-1009

Pirkumiem līdz 50 Eur, maksas piegāde uz klienta norādīto adresi Latvijā vai jebkuru no Omniva un DPD pakomātiem.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-2 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, ja prece atrodas pārdevēja noliktavā, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Ja prece nav Pārdevēja noliktavā vai nespēsim nodrošināt piegādi norādītajā laikā, ar Pircēju piegādes laiks tiks saskaņots atsevišķi.

6. Izvēloties saņemt preci e-ride.lv veikalā Matīsa ielā 58, Rīga, LV-1009

Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad e-ride.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

7. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

8. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības, preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. E-ride.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kurai ir manāmas lietošanas pazīmes, kura ir bojāta, kura nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected]

vai pa tālruni: 24002304 norādot pasūtījuma numuru un datumu. SIA E-RIDE ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs nosūtījāt rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas.

9. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

10. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

11. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA E-RIDE saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

12. Mārketinga aktivitātes:

12.1. E-ride.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

12.2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā e-ride.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu no e-ride.lv.

13. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā:

13.1. sūtiet epastu ar tekstu "Es vēlos atteikties no e-ride.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas" – uz epastu [email protected]

; izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā, vai arī izmantojiet atteikuma hipersaiti, kas arodama jaunumu epasta lejasdaļā.

14. Ja esat e-ride.lv reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz [email protected]

15. Interneta veikals e-ride.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

16. Apmaksa:

16.1. Par precēm un pakalpojumiem iespējams norēķināties EUR valūtā.

16.2. Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €3000.

16.3. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

16.4. Par precēm un pakalpojumiem veikalos Matīsa ielā 58, Rīga, LV-1009 ir iespējams norēķināties skaidrā naudā.

16.5. Pasūtījumu ir iespējams apmaksāt uzreiz tiešsaistē izmantojot VISA un MASTER CARD kā arī citiem maksājumu veidiem ko nodrošina Paysera. Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu. Maksājumi tiešsaistē tiek veikti ar Payserra sistēmas starpniecību.

16.6. Par precēm un pakalpojumiem interneta veikalā ir iespējams norēķināties ar bankas pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas uz Jūsu norādīto epastu.

17. E-ride.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

17.1. E-ride.lv informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīts paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

17.2. Lietojot interneta vietni www.e-ride.lv, piekrītat, ka e-ride.lv vai jebkura trešā persona, kas darbojas e-ride.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

17.2.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

17.2.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

17.2.3.  apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

17.2.4.  IP adreses,

17.2.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu e-ride.lv izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

17.3. SIA E-RIDE interneta vietnē www.e-ride.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

17.4. E-ride.lv nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes lietotājs paliks anonīms.

17.5. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.e-ride.lv, kļūst par e-ride.lv īpašumu, kurus SIA E-RIDE kā interneta vietnes www.e-ride.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

17.6.  Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.e-ride.lv, esat piekritis, ka e-ride.lv šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications